Bezpieczna  utylizacja dokumentów Łódź – jak przebiega proces?

Za niszczenie powierzonych nam przez Państwa dokumentów odpowiada specjalistyczna niszczarka przemysłowa, której precyzja i dokładność działania stanowi pierwszy z czynników gwarantujących wysoki stopień tajności. Ten stopień jeszcze bardziej zwiększa się na skutek późniejszych operacji wykonywanych przez nas w ramach rozdrobionego materiału. Do najważniejszych z nich należy mieszanie oraz belowanie uzyskanej ścinki. Nasza maszyna to największa niszczarka przeznaczona do dokumentów papierowych HSM Trishredder, która niszczy dokumenty w tempie 2 tony na godzinę. Co ważne – 98% zniszczonych przez nas plików jest wykorzystywane do ponownej produkcji papieru, co ma pozytywny wpływ na środowisko naturalne, szczególnie w porównaniu z produkcją papieru z drewna pozyskanego z lasów.

Czytaj więcej

Jak widać zatem współpraca z LRG Łódź to usługa kompleksowa niszczenia dokumentów, po której zakończeniu przekazana dokumentacja przestaje istnieć. Potwierdzeniem pełni bezpieczeństwa całości procedury jest dostarczany przez naszą firmę oficjalny Certyfikat Zniszczenia respektowany przez wszelkie jednostki administracyjne oraz instytucje kontrolujące w kraju. Na Państwa życzenie masowe niszczenie dokumentów może zostać również nagrane i przekazane Państwu po zakończeniu procesu.

Firma LRG – tanie niszczenie dokumentów Łódź

W ramach współpracy proponujemy Państwu nie tylko bezpieczne niszczenie dokumentów, ale również niskie koszty usług. Ich poziom jest zasługą wieloletniego doświadczenia naszej firmy w swojej dziedzinie, nowoczesnego zaplecza technicznego, a także unikalnej strategii biznesowej. Jeśli chodzi o ten ostatni czynnik, obejmuje on przede wszystkim koncentrację na dalszej sprzedaży surowca powstałego podczas utylizacji dokumentów zamiast na czerpaniu dużych zysków z samego niszczenia na zlecenie klienta. Dzięki temu oraz za sprawą aspektów wspomnianych wcześniej od wielu lat funkcjonujemy na rynku jako jeden z podmiotów oferujących najtańsze masowe niszczenie dokumentów.

Usługa kompleksowego niszczenia dokumentów krok po kroku

Pierwszym etapem współpracy z naszą firmą jest oczywiście nawiązanie kontaktu i ustalenie wszystkich niezbędnych detali dotyczących m.in. ceny usługi, jej terminu wykonania czy też rodzaju i ilości przeznaczonych do utylizacji dokumentów. Zależnie od ostatniego z tych czynników, transport powierzonego ładunku odbyć się może za pośrednictwem opakowań różnego rodzaju. Do niszczenia dokumentów stosujemy odpowiednio zaplombowane tkane worki nylonowe i pojemniki.

W trakcie trwania załadunku całość przekazanej dokumentacji możemy na Państwa życzenie zważyć. Następnie, dopełniwszy wcześniej niezbędnych formalności, plombujemy pojemniki z dokumentami i przewozimy bezpośrednio do naszej placówki celem ich utylizacji – Łódź, ul. Niciarniana 52.

Realizujemy także paletowe niszczenie dokumentów. Cały proces wygląda podobnie do standardowego niszczenia dokumentów. W ustalonym terminie podstawiamy samochód z windą załadowczą. W obecności klienta pakujemy dokumenty do zamkniętej przestrzeni ładunkowej samochodu. Następnie auto jest plombowane, a zawartość przewożona do naszej firmy, gdzie niszczymy je za pomocą niszczarki przemysłowej. Po zakończeniu całego procesu klient otrzymuje Certyfikat Zniszczenia Dokumentów.

Jeśli interesuje Państwa zatem kompleksowe i potwierdzone stosownym certyfikatem bezpieczeństwa niszczenie dokumentów Łódź jest miastem, na terenie którego pozostajemy do Państwa dyspozycji. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym personelem.