Nagromadzona makulatura nie jest bezużytecznym odpadem.  Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego postanowiliśmy otworzyć profesjonalny skup makulatury łódzkie województwo może więc nawiązać z nami atrakcyjną pod wieloma względami współpracę. Zachęcamy do przyjrzenia się temu, co mamy do zaoferowania w zakresie pozyskiwania odpadów papierowych.

Czytaj więcej

Stworzony dla Państwa wygody skup makulatury Łódź

Zarządzanie makulaturą może być kosztowne, a nie zawsze przynosi spodziewane efekty. Dlatego chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem. Przede wszystkim jednak udostępniamy pojemniki do gromadzenia odpadów. Są one całkowicie bezpłatne. Jeśli chodzi o skup makulatury Łódź należy do miast, w których szczególnie doceniono proponowane przez nas rozwiązanie. Klienci mogą bez przeszkód uporządkować papiery dzięki pojemnikom o dostosowanej pojemności.

Dostarczymy pod wskazany adres tyle pudełek, ile będzie wymagane. Bez żadnych ograniczeń ani dodatkowych opłat. Łódź to miasto, w którym generuje się naprawdę duże ilości makulatury. Jesteśmy przygotowani do realizacji nawet wyjątkowo dużych zleceń.

Jakiego rodzaju makulaturę w Łodzi przyjmujemy?

Nie mamy większych ograniczeń w zakresie przyjmowania makulatury. Zajmujemy się przetwarzaniem produktów papierowych o bardzo różnym pochodzeniu. W naszym punkcie w Łodzi skupujemy następujące gatunki makulatury:

– papier offsetowy z zadrukiem i bez zadruku
– papier kredowy, gazetowy ilustrowany i zwykły
– kartony (np. GC1 czy GC2),
– tektura lita, falista, kraft
– papiery powlekane
– papiery samokopiujące
– papier do druku sublimacyjnego
– folia opakowaniowa i stretch, bezbarwne do 2% zanieczyszczeń

oraz wiele innych. Przyjmiemy wszystkie bez wyjątku, włącznie z książkami czy dokumentami do zniszczenia. Oprócz tego prowadzimy nowoczesny skup papieru sublimacyjnego. W przypadku wątpliwości na temat tego, czy dany rodzaj odpadu papierowego nadaje się do zutylizowania przez naszą firmę, wystarczy napisać do nas maila z pytaniem. Odpowiadamy na każdą wiadomość.

Szybki skup tektury i papieru

Jednym z najważniejszych atutów naszej firmy jest błyskawiczny termin realizacji zleceń. Dostarczamy pudła na odpady tak szybko, jak tylko jest to możliwe. Co więcej, nasz skup tektury zajmie się opróżnieniem pojemników w ciągu 48 godzin od momentu zgłoszenia o dogodnej dla klientów porze. Dokładamy wszelkich starań, aby miejsce gromadzenia odpadów zachowało swoją czystość, a proces załadunku nie angażował pracowników Państwa firmy. Łódź należy do miast, w których docenia się takie podejście.

Dobrze udokumentowany skup makulatury łódzkie

Po realizacji klient przygotowuje Kartę Przekazania Odpadów (KPO) w Bazie Danych o Odpadach (BDO). My potwierdzamy fakt przyjęcia i wagę w systemie BDO. Jeśli klient tego wymaga, skup tektury wystawia dokument DPO lub DPR.

Kto najwięcej skorzysta na skupie makulatury w Łodzi?

Zachęcamy do współpracy wszystkie przedsiębiorstwa, które generują duże ilości odpadów papierowych. To właśnie w takich miejscach można najwięcej skorzystać na usłudze skupu makulatury. Mowa m.in. o drukarniach, introligatorniach, hurtowniach papieru czy różnego rodzaju producentach opakowań. Łódź gości w swoich granicach wiele podobnych biznesów. Przyjmiemy zlecenia zarówno od niewielkich firm, jak i dużych przedsiębiorstw.

Więcej informacji na ten temat udzielimy z przyjemnością podczas rozmowy telefonicznej lub mailowej. To także doskonała okazja do tego, aby dowiedzieć się o cenniku, jaki oferuje nasz skup makulatury Łódź ma wobec tego dostęp do niezwykle korzystnej dla obu stron usługi. Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami.