Bezpieczna utylizacja dokumentów Toruń

Nasza firma wykonuje bezpieczne niszczenie dokumentów. Toruń to miasto, w którym od dawna z powodzeniem świadczymy usługi utylizacji dokumentów dla klientów z różnych branż. Zajmujemy się profesjonalnym niszczeniem dokumentacji zawierającej tajemnice przedsiębiorstwa, dane osobowe, opatrzone klauzulą poufności oraz wiele innych.

Niszczymy dokumenty zgodnie z RODO i obowiązującymi w Polsce procedurami, korzystając z nowoczesnej niszczarki przemysłowej, która gwarantuje zachowanie najwyższego poziomu tajności. Następnie mieszamy i belujemy pozostałe ścinki, co dodatkowo podnosi klasę tajności.

Certyfikowane niszczenie dokumentów Toruń

Całkowite zniszczenie powierzonych dokumentów w mieście Toruń potwierdzamy stosownym Certyfikatem Zniszczenia, który jest honorowany przez wszystkie instytucje i urzędy kontrolujące. Oferujemy też możliwość nagrania na płyty DVD procesu utylizacji.

Główną działalnością naszej firmy jest obrót odpadami papierowymi, dlatego też nie nastawiamy się na zysk z utylizacji, ale ze sprzedaży odpadów papierowych. Dzięki temu możemy zagwarantować najkorzystniejsze ceny usług – znacznie niższe niż u konkurencji.

Powierzając utylizację naszej firmie, zyskują Państwo pewność bezpiecznego i skutecznego pozbycia się zbędnych umów, formularzy, wniosków i innych dokumentów. To pozwoli oszczędzić Państwa pieniądze i czas potrzebny na samodzielne zniszczenie oraz pozbycie się dokumentacji.