Niszczenie druków

Kompleksowa utylizacja książek i druków we współpracy z firmą LRG Łódź

Niszczenie książek to powszechne zjawisko. Ma ono miejsce w szczególności w przypadku książek, które straciły na aktualności, przez co stają się zwyczajnie bezużyteczne. Wówczas nie przyjmie ich żaden klasyczny skup i jednocześnie ich dalsze przechowywanie nie ma najmniejszego sensu, rodząc wyłącznie niepotrzebne koszty. Dlatego dobrą alternatywą jest właśnie niszczenie książek tego typu. Jest to bowiem wyjście ekonomiczne oraz ekologiczne, które umożliwia ponowne wykorzystanie surowca, z których produkty te są wykonane. Zabezpiecza to też producenta lub wydawnictwo przed dostaniem się na rynek nieaktualnych książek lub zawierających nieaktualne lub bezprawne treści (plagiaty).

W ramach naszej oferty proponujemy Państwu zatem profesjonalną i realizowaną na dużą skalę utylizację książek oraz druków i wszelkich innych niepotrzebnych już Państwu wyrobów papierowych. Podczas procesu niszczenia gwarantujemy wysoką efektywność naszych działań, atrakcyjne ceny usług oraz pełnię bezpieczeństwa. Poniżej zamieściliśmy bardziej szczegółowe informacje w tym zakresie.

Jak przebiega utylizacja druków i książek w wykonaniu naszej firmy?

Przed zawiązaniem współpracy z naszą firmą konieczny jest oczywiście wcześniejszy kontakt. W ramach niego ustalimy z Państwem wszelkie szczegóły odnoszące się do specyfiki usługi, takie jak jej skala, pożądany termin realizacji czy też cena. Po dokonaniu wspomnianych ustaleń i uzyskaniu z Państwa strony chęci dalszej kooperacji zajmiemy się transportem powierzanej makulatury. Nasz zespół odpowiada za całość tego procesu, co obejmuje zarówno sam przewóz ładunku, jak i dostarczenie niezbędnych do jego przeprowadzenia opakowań. Jeśli chodzi o niszczenie książek i druków, produkty te odbieramy najczęściej na paletach. Na życzenie klienta pakujemy w plastikowe, plombowane pojemniki.

Po dostarczeniu ładunków do naszej siedziby (ul. Niciarniana 52 w Łodzi) następuje właściwa utylizacja książek realizowana przy wykorzystaniu specjalistycznych urządzeń – wysokowydajnych niszczarek. Maszyny te przetwarzają przeznaczone do zniszczenia produkty papierowe w nowy surowiec, docelowo odsprzedawany papierniom.

Na koniec warto dodatkowo zaznaczyć, że w przypadku chęci utylizacji materiałów wrażliwych, jesteśmy w stanie zapewnić pełnię tajności, potwierdzoną oficjalnym Certyfikatem Zniszczenia oraz nagraniem wideo z zarejestrowanym przebiegiem procesu.

Niszczenie książek i druków w najlepszych cenach na rynku

W obrębie całej Łodzi jesteśmy jednym z najlepszych partnerów do realizacji usług takich jak niszczenie druków, książek, dokumentów czy innych wyrobów papierowych. Wynika to z wielu różnych czynników, jednak kluczowym jest tu z pewnością cena. Tę proponujemy Państwu niezwykle atrakcyjną, z uwagi na wieloletnie doświadczenie oraz fakt, iż pozyskany z utylizacji materiał przeznaczamy do dalszej odsprzedaży.

Jeżeli zainteresowała Państwa zatem możliwość podjęcia współpracy z naszą firmą w ramach utylizacji książek i druków, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem.