Niszczenie  dokumentów Poznań

Nasza firma od lat specjalizuje się w profesjonalnym, skutecznym i przyjaznym dla środowiska niszczeniu dokumentacji na terenie Poznania i okolic. Proces utylizacji jest u nas ściśle dostosowany do wymogów prawa krajowego oraz międzynarodowego: ustawy o ochronie danych osobowych i RODO. Jeśli poszukują Państwo firmy, której domeną jest niszczenie dokumentów Poznań należy do miast, na których obszarze świadczymy swoje usługi kompleksowo.

Utylizacja dokumentów Poznań – legalnie i wygodnie

Prowadzenie nawet niewielkiej firmy nierozerwalnie wiąże się z wytwarzaniem sporych ilości dokumentów. Z reguły przybywa ich wprost proporcjonalnie do rozwoju przedsiębiorstwa. Nic więc dziwnego, że samodzielne niszczenie akt po upływie okresu ich obowiązkowego przechowywania w przypadku wielu firm nie wchodzi w grę. Zdecydowanie lepiej powierzyć taką usługę ekspertom, oszczędzając czas i pieniądze, a przede wszystkim – zyskując gwarancję profesjonalnie i zgodnie z prawem wykonanej utylizacji dokumentów.

Niszczenie akt Poznań – jak to robimy?

Po zaakceptowaniu warunków współpracy niezwłocznie przystępujemy do działania. Odbierane od klientów dokumenty poddawane są utylizacji w przemysłowej niszczarce, co gwarantuje ich dokładne zniszczenie, uniemożliwiające odtworzenie akt oraz zawartych w nich danych. Powstająca w ten sposób ścinka papierowa poddawana jest dalszym procesom obróbki (mieszanie, belowanie. Na każdym etapie niszczenia akt, proces podlega ścisłej kontroli, gwarantującej zachowanie wysokiego poziomu tajności. Na życzenie klienta istnieje możliwość przekazania materiałów wideo dokumentujących podejmowane czynności.

Bezpieczna i ekologiczna utylizacja dokumentów 3 krokach

1. Odbiór dokumentów z przedsiębiorstwa

W umówionym dniu podstawiamy specjalne worki lub pojemniki na dokumenty, odbierając je z firmy, a następnie transportując do miejsca, w którym zostaną zutylizowane.

2. Niszczenie dokumentacji

Komisyjne zniszczenie dokumentacji następuje w specjalnej instalacji i jest potwierdzone stosownym certyfikatem.

3. Recykling odpadów

Powstałe w wyniku zniszczenia dokumentów odpady podlegają ponownemu przetworzeniu, dzięki czemu możliwe jest odzyskanie wartościowego surowca i zmniejszenie ilości śmieci w ekosystemie.

Niszczenie dokumentów ze wsparciem profesjonalistów

Zapraszamy do współpracy firmy ze stolicy Wielkopolski. Jeśli interesuje Państwa bezpieczna, ekologiczna i zgodna z przepisami RODO utylizacja dokumentów Poznań jest miastem, w którym serdecznie polecamy nasze usługi. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów niszczenia dokumentacji w Państwa przedsiębiorstwie.