Usługi transportowe

LRG – profesjonalne usługi transportowe Łódź

Samodzielne przewożenie większej liczby dokumentów przy pomocy samochodu osobowego jest dosyć żmudnym i czasochłonnym procesem. Skorzystanie z pomocy profesjonalistów oferujących usługi transportowe jest zdecydowanie lepszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem. Nowoczesna flota pojazdów wyposażonych w windy załadunkowe pozwala na usprawnienie i przyśpieszenie procesów załadunkowych.

Jeżeli chodzi o usługi transportowe Łódź jest jednym z  największych węzłów logistycznych w Polsce. Centralna geograficznie lokalizacja miasta Łódź naturalnie ułatwia transport na terenie całego kraju, nasz magazyn zaś mieści się przy ulicy Niciarnianej 52 (magazyn 10).

Samochody z windą Łódź – Zastosowania

Profesjonalne usługi transportowe LRG to doskonałe rozwiązanie dla osób chcących uporządkować archiwa albo składnice akt. Coraz więcej przedsiębiorstw dygitalizuje dokumenty, ponieważ pozwala oszczędzić to przestrzeń potrzebną na ich magazynowanie. Samodzielne transportowanie większej liczby dokumentów nie jest równie dobrym pomysłem jak zlecenie tego swoim niedoświadczonym pracownikom. Samochody z windą znacznie przyśpieszają załadunek i rozładunek towarów takich jak:

– makulatura (dokumenty, kartony, tektura itp.),

– opakowania i odpady foliowe,

LRG gwarantuje zachowanie wysokiego poziomu tajności w procesie niszczenia dokumentów. Ukończenie procesów związanych z utylizacją wrażliwej dokumentacji potwierdzane jest oczywiście Certyfikatem Zniszczenia, który honorowany jest we wszystkich urzędach i instytucjach kontrolujących. W razie potrzeby istnieje też możliwość zamówienia nagrania wideo dokumentującego przebieg całego proces niszczenia.