Ekologiczne pojemniki na dokumenty do utylizacji od firmy LRG Łódź

25 maja 2018 roku, wraz z wejściem w życie RODO (tj. Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych), szeroko rozumiany proces przetwarzania danych osobowych przeszedł gwałtowną zmianę. Wraz z nim zmianie uległo również podejście do przechowywania dokumentów, w tym także tych przeznaczonych do zniszczenia po upływie określonego okresu. W Polsce podejście to opiera się w największej mierze na normie DIN 66399, zawierającej w ramach siebie obostrzenia dotyczące m.in. metod utylizacji dokumentów, koniecznych do zachowania kategorii tajności danych, a nawet optymalnej wielkości powstających w całym procesie ścinków.

Jeśli całość wydaje się Państwu skomplikowana, nie muszą się Państwo nadmiernie niepokoić. Nasza firma jest podmiotem doskonale zorientowanym w regulacjach dotyczących zarówno samego RODO, jak i wspomnianej normy DIN 66399. Codziennie pomagamy setkom klientów w ich wdrażaniu. Jednym z elementów tego wsparcia są właśnie specjalistyczne, ekologiczne pojemniki na dokumenty do zniszczenia, za sprawą których przeznaczone do utylizacji akta można gromadzić w sposób bezpieczny i zgodny z przepisami.

Czym odznaczają się dostarczane przez nas pojemniki na dokumenty do zniszczenia?

Specjalistyczne pojemniki na dokumenty do utylizacji wykonane są z wytrzymałego tworzywa sztucznego o podwyższonej odporności na oddziaływanie wody i rozmaitych zanieczyszczeń specyficznych dla różnych środowisk roboczych, takich jak np. benzyna, kwasy czy alkohol. Drugi rodzaj to pojemniki ekologiczne, wykonane z wzmocnionej tektury falistej i plombowane, do stosowania zamiast niszczarki. Oba rozwiązania cechują się ponadprzeciętną wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz uwzględniają w ramach siebie zabezpieczenia uniemożliwiające dostęp do ich zawartości. Do zabezpieczeń takich zaliczają się m.in. pojemniki z numerowanymi plombami.

Jeśli potrzebują Państwo zatem profesjonalnych i dostosowanych do obowiązujących wymogów pojemników na dokumenty do zniszczenia, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą lub odwiedzin w ramach naszej siedziby – Łódź, ul. Niciarniana 52.