Profesjonalna utylizacja dokumentów Katowice

Nasza firma oferuje kompleksowe niszczenie dokumentów. Śląsk, w tym zwłaszcza Katowice to główny obszar naszego działania, ale z sukcesem świadczymy również usługi dla klientów z dalszych terenów województwa. Korzystamy z profesjonalnych, zaawansowanych technologicznie niszczarek przemysłowych, dzięki czemu gwarantujemy skuteczne i bezpieczne wykonanie usługi. Podczas niszczenia wniosków, umów, formularzy i dowolnych innych dokumentów zachowujemy najwyższą tajność, której poziom podnosi późniejszy proces mieszania oraz belowania odpadów papierowych. To daje pewność ostatecznej i całkowitej utylizacji dokumentów. Cały proces niszczenia możemy nagrać na video na życzenie klienta. Ponadto przekazanie do naszej firmy, a następnie utylizację dokumentów potwierdzamy Certyfikatem Zniszczenia, który jest honorowany przez wszystkie urzędy i instytucje kontrolne. Dla zwiększenia poczucia pewności naszych klientów ubezpieczamy wszystkie realizowane usługi.

Gwarantujemy bardzo konkurencyjne, atrakcyjne ceny. Głównym obszarem naszej działalności jest obrót odpadami papierowymi w mieście Katowice, dlatego w celu zwiększenia ilości pozyskiwanych odpadów papierowych uruchomiliśmy usługę niszczenia dokumentów w najkorzystniejszej cenie.

Kompleksowe niszczenie dokumentów – Katowice i Śląsk

Usługę utylizacji dokumentów na Śląsku można zamówić w naszej firmie telefonicznie, mailowo lub korzystając ze specjalnego formularza znajdującego się na stronie. Po ustaleniu niezbędnych szczegółów dotyczących terminu, ilości i ceny zlecenia, dojeżdżamy do klienta w celu odbioru dokumentacji. Umowy, formularze, wnioski oraz innego typu papierowe dokumenty pakujemy w worki z wzmocnionego nylonu i pojemniki plastikowe, a następnie oba zawsze plombujemy. Przewóz ładunku odbywa się bezpiecznymi, odpowiednio przystosowanymi do tego zadania pojazdami. Są one wyposażone w wagi, dlatego w chwili pakowania dokumentów możemy od razu dokonać ich zważenia. Opakowania z dokumentacją są zabezpieczane certyfikowaną plombą z unikalnym numerem, a następnie przewożone do naszej siedziby, gdzie odbywa się utylizacja dokumentów. Śląsk to obszar, na którym od dawna świadczymy tego rodzaju usługi, dzięki czemu możemy się poszczycić szerokim gronem zadowolonych, stałych klientów.

Jeśli zatem interesuje Cię w pełni bezpieczne i skuteczne niszczenie dokumentów, Katowice lub inne miejscowości na Śląsku to siedziba Twojej firmy, zapraszamy do skorzystania z naszych usług.